top of page
Bakırköy Kombi Servisi

Bakırköy Kazan Servisi
 

Kazan Arıza Onarım Bakım Montaj Hizmeti İstanbulun Tüm Bölgelerine Aynı Gün Servis İmkanı İle..

Neden Biz

Orjinal Yedek Parça Garantisi ile 7/24 garantili Kombi Servis hizmeti..

Bakırköy Kombi Servisi

Garantili Hizmet

Size garantili bir hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.Yaptığımız işlemlere en az 1 yıl garanti vermekteyiz

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Ücretsiz Çağrı Merkezi hizmetimiz ile 7/24 ücretsiz destek alabilirsiniz

Uzman Kadro

En iyi hizmeti verebilmek amacıyla uzman,deneyimli MYK beleli profösyönel bir ekibe sahibiz.

About
Bakırköy Kombi Servisi

Biz Kimiz

2006 yılından bu yana Sarıyerde 16 adet gezici kombi servis aracımız ile aynı gün hizmet garantisi. %100 Uygun fiyat garantisi ile birlikte tüm tamir – bakım – montaj işlemleri 2 yıl garantimiz altındadır. Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  • 7/24 Ücretsiz Destek Hattı

  • Aynı Gün Servis Garantisi

  • Yerinde Çözüm Hizmeti

  • Garantili Kurumsal Servis

Merkezi Sistem Servis

Kazan Kaskad Sistemleri

İstanbul Kazan Servisi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.Kazanlar genellikle hastahane iş yerleri plaza okul vb yerlerde kısaca büyük haneleri ısıtmaya yarayan ısıtma sistemidir.Kazan Servisi olarak uzman kadromuzla kazan tamirlerinde bir ususta cok dıkkat etmekteyız.Kazan hata affetmez..

Kazan Servisi olarak genelde hizmet sektöründe kullanıldığı için Kazan Sistemleri tamirinde hızlı pratik çözümcül olmak zorundayız ve öyleyiz.Kımsenın mağdur kalmaması için elimizden geldiğince Hızlı olmaktayız.Kazan Servisi olarak yaptığımız işlemler yine garanti altında tutulup cihazın tamir süreci sonrasıda bırakılmaz.

Kaskad Sistemleri ise genellikle büyük apartmanlarda karşımıza cıkmaktadır.Bu cihazlar büyük olmakla beraber karmaşık olduğu için bakan ustanın Tecrübesi ve deneyimi çok önem taşır. Bu konuda Bu cihazınız var ise kesinlikle işinin ehli birisine göstermelisiniz.Kazan ve Kaskad Sistemleri Tamiri kadar Kazan Bakımı Kaskad Sistem Bakımıda oldukça önem taşır.Bakımların en önemli faydası cihazınızın ömr uzun olur devamında ileride çıkabilcek arızaların önüne geçip önlem almış oluruz.Kazanlara  genellikle halk tabiri ile Büyük Kombi densede Kazan olduğu servis ekiplerıne bildirilmeliki o konuda uzman deneyimli teknik ekip mudahale etsin..Kazan Servisi olarak 7/24 bizimle iletişime geçebilir bizden destek alabilirsiniz.

bottom of page